Skip to main content

Tanie bilety lotnicze Europa

Oferty lotów

Europa - tysiące doświadczeń za kilka euro

Dobrych ludzi wszędzie zmieści się wielu. Również w ten sposób można opisać Europę - drugi najmniejszy kontynent świata. Jest anomalią między kontynentami. Na niewielkiej przestrzeni, dzięki jej rozmieszczeniu geograficznemu, tworzy się idealne środowisko do życia dla różnych cywilizacji. Jest miejscem, w którym znajduje się większość najczęściej odwiedzanych krajów. I nic dziwnego. Zachowane dziedzictwo kulturowe, porozrzucane po ponad 40-stu krajach europejskich, przyciąga swoimi tysiącami lat historii. Podziwianie zorzy polarnej na Islandii, podążanie królewskimi śladami w Madrycie, piesze wędrówki po pięknych szkockich górach, rafting na turkusowej rzece Soca w Słowenii, czy też oglądanie pokazu flamenco w Andaluzji? Wszystko to tylko degustacja, na ogromnej płycie europejskiej przygody. Dzięki tanich biletom od Flipo, możesz latać po Europie za kilkanaście złotych.

Kontynent czy kula ziemska?

Stosunkowo niewielki obszar, nie jest przeszkodą dla Europy. To mały świat, w którym jest wiele zakątków. Bardzo wiele. W Europie mówi się ponad 200 językami. I jest o czym mówić. Na przykład o katedrze Sagrada Familia, która budowana jest dłużej, niż egipskie piramidy. Lub o włoskich fontannach, w których zamiast wody płynie wino. W Holandii najprawdopodobniej najwięcej zwiedzilibyście na rowerze, ponieważ podobno jest ich więcej, niż obywateli tego kraju. Mówi się, że będąc w Szwajcarii, nigdy nie znajdziecie się w dalszej odległości od jeziora, niż 16 kilometrów. Podczas podróży do Londynu możesz zajść dalej, niż myślisz! Tamtejsze ruchome schody podobno tygodniowo przemierzają takie odległości, że w sumie jest to tyle, co dwie wycieczki dookoła świata. A najlepsze w Europie jest to, że dzięki jej zwartości możesz podczas jednego wyjazdu podróżować do kilku miejsc docelowych.

Europa

Kraje Europie

Najważniejsze miasta Europy

Zjednoczone Królestwo (Wielka Brytania)
Londyn Edynburg Manchester Birmingham Liverpool Leeds Bristol Glasgow Belfast
Włochy
Rzym Mediolan Wenecja Neapol Palermo Olbia Cagliari Alghero Katania Bolonia Bari Florencja Pisa Lamezia Terme Trapani Genua Rimini Brindisi Ischia Perugia
Francja
Paryż Miły Marsylia Lyon bordeaux Bastia Tuluza
Czy ten artykuł jest pomocny?