Skip to main content

Tanie bilety lotnicze Australia

Oferty lotów

Niekończący się raj na najmniejszym kontynencie

Australia to najmniejszy kontynent, ale za to jeden z największych krajów na Ziemi. Izolacja od innych kontynentów jest jej największym błogosławieństwem. Odzwierciedla to piękna przyroda, a także niepowtarzalność wielu roślin i zwierząt. Wszechobecny zapach eukaliptusa oczarowuje nie tylko koale. Nowa Zelandia spokojnie mogłaby być stolicą podróżników. Surfing, pływanie z wielorybami, wspinaczka na wulkan lub jazda na nartach w pięknym otoczeniu, to tylko garstka rozrywek, w porównaniu do ilości wszystkich atrakcji. Wyspy oceaniczne z białymi plażami i czystymi wodami są synonimem doskonałości. Tanie loty z Flipo zabiorą Cię do tych drogocennych skarbów w bezkonkurencyjnych cenach. Lot do Sydney, Auckland, Fidżi czy też Guam? Spakuj walizki i lecimy.

Australia - ostatni z krajów

Kontynent o wyjątkowej lokalizacji między Oceanem Spokojnym, a Oceanem Indyjskim, jest również nazywany „ostatnim z krajów”. Wraz z Antarktydą jest to jeden z ostatnich kontynentów odkrytych przez Europejczyków. Australia i Oceania zajmują ponad 8 i pół miliona kilometrów kwadratowych. Maorysi, pierwotni mieszkańcy Nowej Zelandii, nazywają go Auteaora, krajem długich chmur. Ludzie w Nowej Zelandii są bardzo przyjaźni. Podobno produkty mleczne smakują tutaj lepiej, ponieważ lokalne krowy są szczęśliwsze. Mówi się także, że w Australii czterech na pięciu mieszkańców mieszka w mniejszej odległości od wybrzeża, niż 50 kilometrów. Znajduje się tu największa piaskowa wyspa na świecie i Wielka Koralowa Bariera - największa żyjąca struktura na Ziemi. Oceany Pacyfiku są demonstracją różnorodności tysięcy kultur, którym do dziś udaje się zachować tysiące tradycji. Które z tych miejsc najbardziej Cię oczaruje?

Australia I Oceania

Kraje Australii I Oceanii

A
Australia Australia
F
Fidżi
G
Guam
K
Kiribati
M
Mariany Północne Mikronezja
N
Nauru Niue Nowa Kaledonia Nowa Zelandia
P
Palau Papua Nowa Gwinea Polinezja Francuska
S
Samoa Stany Zjednoczone Dalekie Wyspy Mniejsze
T
Tonga Tuvalu
V
Vanuatu
W
Wyspa Bożego Narodzenia Wyspa Norfolk Wyspy Cooka Wyspy Kokosowe (Keelinga) Wyspy Marshalla Wyspy Salomona Wyspy Wallis i Futuna

Najważniejsze miasta Australii I Oceanii

Nowa Zelandia
Okland Wellington Christchurch Queenstown Hamilton
Wyspy Cooka
Rarotonga Aitutaki Wyspa Atiu Wyspa Penrhyn Wyspa Mitiaro Wyspa Manihiki Wyspa Mangaia
Papua Nowa Gwinea
Port Moresby Madang Amanab Dumpu Hatzfeldthaven Imonda Kurwina
Samoa Amerykańskie
Pago Pago Tau Fitiuta Ofu
Mikronezja
Szczekać Ulithi Truk Pohnpei Kosrae
Czy ten artykuł jest pomocny?